Rowery

Rower elektryczny (e-bike) - sprawdza się on doskonale w dojazdach do pracy, do szkoły, w mieście, na wycieczkach rowerowych - czyli wszędzie tam, gdzie zwykły rower. Z tą jednak różnicą, że w razie przeciwności losu tj: gdy górka będzie za długa lub wiatr będzie tak silny, że zamiast jechać do przodu będzie nas cofało lub po prostu nie będzie nam się chciało pedałować, zawsze wtedy możemy liczyć na elektrycznego sprzymierzeńca.

Rowery elektryczne

Podkategorie

 • Miejskie

  Miejskie rowery elektryczne

  Uszyte na miarę każdego miasta.

 • Trekkingowe

  trekkingowy.jpg

  Rower trekkingowy jest połączeniem roweru górskiego z szosowym. Jest przeznaczony dla osób lubiących długie wyprawy. Rower trekkingowy wyposażony jest w sprzęt ułatwiający podróże. Przede wszystkim posiada bagażnik i dodatkowe uchwyty pozwalające na zamontowanie sakw. W nich schowamy wszystkie rzeczy niezbędne podczas wyprawy. Ważnym elementem odróżniającym typ trekkingowy od górskiego są opony. Posiadają zauważalnie węższy i gładszy bieżnik. Dzięki temu dostosowane są zarówno do jazdy po mieście jak i po bezdrożach. Opony tkwią na kołach, najczęściej o rozmiarze 28 lub 29 cali. Charakterystyczną cechą roweru trekkingowego jest też geometria ramy, która pozwala na podróżowanie w bardziej wyprostowanej pozycji niż na jej górskim odpowiedniku. Przedni widelec wyposażony jest w amortyzator. Ponadto modele turystyczne wyposażone są w błotniki. Dobre rozwiązanie w deszczową pogodę. Do tego w wielu modelach wbudowane jest oświetlenie.

 • Górskie/MTB

  Górskie rowery elektryczne /MTB/

  Tam gdzie oczy poniosą ….

 • Składane

  Składane rowery elektryczne

  Małe, zwinne i składane......

 • Custom

  Strefa CUSTOM

  W strefie CUSTOM oferujemy produkty nieseryjne stworzone przez firmę ElectricMobile

 • E-konwersja

  E-konwersja - zmień Swój rower na elektryka !

  zbuduj_ebike.jpg

  Masz Swój ulubiony rower, a chciałbyś aby był elektryczny! Nie ma problemu. Dzięki oferowanym przez nas gotowym zestawom można przekształcić praktycznie każdy zwykły rower na elektryczny. Przeróbka zajmuje zazwyczaj kilka godzin i w większości wypadków jest całkowicie odwracalna. Masz szeroki wybór opcji: od łagodnych aniołków (zestawy 250/350 W) po diaboliczne machiny o mocach 3000 W (3 kW !!). 

Aktywne filtry