Koszt i warunki dostawy

 jak  koszt uwagi

relaxing-walk.png

 ODBIÓR OSOBISTY

 bezpłatnie

Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Godziny otwarcia dostępne są w zakładce O nas
Dla niektórych towarów możliwy jest jedynie odbiór osobisty. Wynika to np. z gabarytów i/lub masy towaru (dotyczy to np. skuterów elektrycznych). W takich sytuacjach jest to wyraźnie zaznaczone na stronie internetowej. Możliwa jest wtedy dostawa towaru realizowana naszym transportem (do indywidualnego ustalenia z kupującym).

kurier.png 

PRZESYŁKA KURIERSKA

 20 zł Standardowe paczki o masie do 30 kg. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Koszt przesyłki będzie doliczony do kwoty zamówionych towarów. Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Taką formę dostawy można zamówić do większości towarów oferowanych w naszym sklepie, a szczególnie z działów: Zestawy elektryczne, Części i akcesoria.

kurier.png

PRZESYŁKA KURIERSKA
POBRANIOWA

25 zł Za zakupy możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi dostarczającemu przesyłkę. Maksymalna wartość zamówienia dla tej formy dostawy to 500 zł
UWAGA: W przypadku przesyłki pobraniowej zastrzegamy sobie możliwość dodatkowej weryfikacji danych zamawiającego. W uzasadnionych przypadkach (np. brak możliwości kontaktu telefonicznego, błędne dane adresowe) - zamówienie może zostać anulowane.

big_box.png
PRZESYŁKA KURIERSKA GABARYTOWA

150 zł Niektóre z oferowanych przez nas produktów nie mogą być wysłane w standardowej paczce. Ze względu na rozmiary czy też wagę powyżej 30 kg. muszą być wysłane jako przesyłka niestandardowa. W szczególności dotyczy to towarów z kategorii: Rowery elektryczne. Podobnie jak w przypadku standardowej przesyłki dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Na adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
paczkomaty1.png 15 zł

Dla klientów preferujących odbiór zamówionych towarów z paczkomatów. Klient wybiera punkt (paczkomat) do którego towar będzie dostarczony, a odbiór może zrealizować w odpowiednim dla siebie czasie. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Koszt przesyłki będzie doliczony do kwoty zamówionych towarów. Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
UWAGA: ze względu na ograniczenia co do wymiaru przesyłki tą formę dostawy możesz wybrać tylko dla części produktów z naszej oferty (opcja uaktywni się automatycznie, zależnie od zamówionych towarów).

 laweta-ikona.png
SPEDYCJA
 300...600 zł Usługa dostawy do klienta pojazdów elektrycznych (Skutery, Pojazdy_specjalne) realizowana dedykowanym transportem na terenie Polski. Pojazd dostarczany jest złożony, gotowy do natychmiastowego użytku. Termin realizacji wynosi zazwyczaj 5-10 dni roboczych. Ta forma dostawy jest aktywna tylko dla wybranych pojazdów elektrycznych i pojawia się jako "produkt powiązany". Aby skorzystać z tej formy dostawy, proszę dodać ją do koszyka wraz z wybranym pojazdem.