W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

gotowka.png

GOTÓWKA Dotyczy zakupów w sklepie stacjonarnym
credit-cards.png KARTA PŁATNICZA Dotyczy zakupów w sklepie stacjonarnym. Posiadamy terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą płatniczą czy też telefonem (BLIK)

gotowka.png

POBRANIE Dotyczy przesyłek pobraniowych. Za zakupy możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi dostarczającemu przesyłkę. Maksymalna wartość zamówienia dla tej formy płatności to 500 zł
 przelew.png PRZELEW BANKOWY

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. 

numer konta
mBank 16 1140 2004 0000 3102 7818 5550

 przelewonline.png

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA
(ON-LINE)

 

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Mbank (Paynow), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – możesz zapłacić Blikiem lub wybierasz swój bank i dokonujesz szybkiego przelewu internetowego.