Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Koszt dostawy

Poniżej przedstawiamy formy dostawy towarów oferowane przez nasz sklep:

 jak  koszt uwagi

 ODBIÓR OSOBISTY

 bezpłatnie

Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Godziny otwarcia dostępne są w zakładce O nas
Dla niektórych towarów możliwy jest jedynie odbiór osobisty. Wynika to np. z gabarytów i/lub masy towaru (dotyczy to np. skuterów elektrycznych). W takich sytuacjach jest to wyraźnie zaznaczone na stronie internetowej. Możliwa jest wtedy dostawa towaru realizowana naszym transportem (do indywidualnego ustalenia z kupującym).

 

PRZESYŁKA KURIERSKA

 20 zł Standardowe paczki o masie do 30 kg. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Koszt przesyłki będzie doliczony do kwoty zamówionych towarów. Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Taką formę dostawy można zamówić do większości towarów oferowanych w naszym sklepie, a szczególnie z działów: Zestawy elektryczne, Części i akcesoria.

PRZESYŁKA KURIERSKA
POBRANIOWA

25 zł Za zakupy możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi dostarczającemu przesyłkę. Maksymalna wartość zamówienia dla tej formy dostawy to 500 zł
UWAGA: W przypadku przesyłki pobraniowej zastrzegamy sobie możliwość dodatkowej weryfikacji danych zamawiającego. W uzasadnionych przypadkach (np. brak możliwości kontaktu telefonicznego, błędne dane adresowe) - zamówienie może zostać anulowane.


PRZESYŁKA KURIERSKA GABARYTOWA

100 zł Niektóre z oferowanych przez nas produktów nie mogą być wysłane w standardowej paczce. Ze względu na rozmiary czy też wagę powyżej 30 kg. muszą być wysłane jako przesyłka niestandardowa. W szczególności dotyczy to towarów z kategorii: Rowery elektryczne. Podobnie jak w przypadku standardowej przesyłki dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Na adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
15 zł

Dla klientów preferujących odbiór zamówionych towarów z paczkomatów. Klient wybiera punkt (paczkomat) do którego towar będzie dostarczony, a odbiór może zrealizować w odpowiednim dla siebie czasie. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Koszt przesyłki będzie doliczony do kwoty zamówionych towarów. Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
UWAGA: ze względu na ograniczenia co do wymiaru przesyłki tą formę dostawy możesz wybrać tylko dla części produktów z naszej oferty (opcja uaktywni się automatycznie, zależnie od zamówionych towarów).

 
SPEDYCJA
 250...600 zł Usługa dostawy do klienta pojazdów elektrycznych (Skutery, Pojazdy_specjalne) realizowana dedykowanym transportem na terenie Polski. Pojazd dostarczany jest złożony, gotowy do natychmiastowego użytku. Termin realizacji wynosi zazwyczaj 5-10 dni roboczych. Ta forma dostawy jest aktywna tylko dla wybranych pojazdów elektrycznych i pojawia się jako "produkt powiązany". Aby skorzystać z tej formy dostawy, proszę dodać ją do koszyka wraz z wybranym pojazdem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl