Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostępność towarów

Nasz sklep ElectricMobile - pojazdy elektryczne jest młodą i ciągle rozwijającą się firmą. Ze względu na niezbyt dużą powierzchnię handlową sklepu stacjonarnego i ograniczone możliwości magazynowe nie jesteśmy w stanie zgromadzić fizycznie całej kolekcji towarów oferowanych przez naszych partnerów handlowych. Niemniej jednak staramy się. W planach mamy rozbudowę powierzchni  wystawowej, a w okresie wiosenno-letnim naszą ofertą będziemy prezentować również w warunkach "plenerowych". Aby ułatwić zakupy naszym klientom, każdy towar w sklepie internetowym posiada informację o dostępności. W praktyce oznacza to, że

na stanie   Oznacza, że towar jest fizycznie dostępny w naszym sklepie stacjonarnym.
Można przyjechać go zobaczyć i ewentualnie zakupić "od ręki".
dostępny  

Towar znajduje się w naszym magazynie lub magazynie naszego dostawcy. Potrzebujemy ok. 1-3 dni aby sprowadzić go do naszego sklepu.

dostępny na zamówienie  

Czas dostawy zależy od naszego partnera handlowego. Dotyczy to zazwyczaj towarów nietypowych lub robionych na konkretne zamówienie wg. określonej specyfikacji (np. zestawy do konwersji rowerów). Zazwyczaj trwa to ok. 5 dni roboczych. Jednakże czas ten może ulec przedłużeniu. O stanie realizacji takiego zamówienia na bieżąco informujemy klienta.

czekamy na dostawę   Niestety towaru nie mamy i nie ma go również nasz dostawca. Wszyscy czekamy na dostawę, aż towar przybędzie z "dalekiego kraju". Jak tylko to nastąpi niezwłocznie poinformujemy o tym naszych klientów.

* ilość dni oznacza dni robocze (bez niedziel, sobót i dni ustawowo wolnych od pracy)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl